Basın Bültenleri

Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması jürisine usta isimler...

Tuz kullanımında duyarlılığı arttırma vizyonuyla hareket eden Estuz'un başlattığı 'Hayatın Dengesi' adlı fotoğraf yarışmasına fotoğraf ve iletişim dünyasının usta isimlerinin yer aldığı bir jüri başkanlık edecek.

Sektörün güçlü firmalarından biri olarak tüketicisini düşünen ve onları bilinçlendirmeyi kendine görev edinen Estuz; ‘Hayatın Dengesi’ sloganıyla tuzu, insanlara en sağlıklı şekilde ulaştırırken, tuz kullanımı konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Estuz'un sosyal sorumluluk duyarlılığıyla hayata geçirdiği 'Estuz Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında, jürisinde fotoğraf ve iletişim dünyasının usta isimlerini bir araya getiriyor. Ünlü reklamcı A. Selim Tuncer, belgesel ve haber fotoğrafçısı Haluk Çobanoğlu, fotoğrafın duayen hocalarından Doç. Dr. Hüseyin Eryılmaz, fotoğrafçı Firdevs Sayılan, tecrübeli fotoğraf editörü Umut Sülün jüride dikkat çeken isimler arasında. Bunun yanı sıra Estuz Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Özdemir, Efsina Genel Müdürü Özgür Özdemir ve iletişim Danışmanı Mustafa Kaya jüride yer alan diğer isimler. 

Birincilik ödülünün 5 bin TL olduğu yarışma; seçici kurul üyeleri, TFSF temsilcisi ve onların birinci derece yakınları dışında, Türkiye’de ikamet eden herkese açık.  

Fotoğrafların elektronik ortamda web sitesine yükleneceği yarışmaya başvurular, 30 Kasım’a kadar www.estuz.com/hayatindengesi/ adresinden yapılabilir.