Bizden Haberler

Estuz Türkiye 'nin Altın Markası

Estuz, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından 2012 yılı Altın Marka ödülüne layık görüldü. Yatırımı prensip olarak benimsemiş Estuz A.Ş., kurulduğu günden beri yapmış oldukları yenilikler ve hizmetlerin meyvesini aldığı ödüller ile topluyor.

Estuz, 2011 yılında Türkiye’nin  ilk ve yüksek itibarlı tüketici örgütü,  Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından yapılan değerlendirme sonucunda tüketici memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmesi ve sektördeki rakiplerine oranla güçlü performansı nedeniyle tavsiye edilen ilk tuz firması olmuştu.


Konu ile ilgili açıklama yapan Estuz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vedat ÖZDEMİR ; ”Daha önce de Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Tuz Sektöründeki Markaya İlgi Araştırması neticesinde 2011 yılında Altın Adam ve Tavsiye Sertifikası ile ödüllendirilmiştik. Bu yılda Tuz sektöründe “Kalite açısından beğeni derecesinin araştırılması” sonucunda tuz firmaları arasında ‘En Çok Beğenilen Ve Tercih Edilen Marka’ olduğumuz açıklandı. Bu araştırma sonucuna istinaden  Estuz A.Ş.,  Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ‘ALTIN MARKA’ ödülüne layık görülmüştür. Sektördeki 30. Yılımızda böyle bir ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı tüm çalışanlarımıza, memnuniyetini dile getiren müşterilerimize ve Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’ne teşekkür ederiz.’ dedi.

TTKD Başkanı Barak da, “Kalite yolculuğunda markalaşmanın önem taşıdığına dikkat çekerek tüketicilerimiz, özellikle gıdada mutlaka kaliteli ve güvenilir markalar tercih etmelidir. Biz, piyasada, “Ayıplı mal ve haksız sözleşmelerin iptali” için yüzlerce dava açarken, tüketicilere saygılı marka ve kişileri de öne çıkartıyoruz, onları Türkiye tüketicilerine tavsiye ediyoruz. Böylelikle, kaliteli mal ve hizmet üretenlerin “marka değerlerinin artmasına katkı” sağlıyoruz. 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü, hepimiz için kutlu olsun.” ifadesini kullandı.