الاخبار الصحفية

Estuz, ‘Hayatın Dengesi’ni dijital dünyaya taşıdı.

Estuz kurumsal web sitesi, www.estuz.com güncel trendler ile tüketicilerin eğilim ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilendi. Sitede Estuz’un ‘Hayatın Dengesi’ yaklaşımı ile toplumu tuz kullanımı konusunda bilinçlendirme misyonuna da dikkat çekiliyor.

Türkiye’nin en büyük mamul tuz üreticileri arasında yer alan Estuz,  ‘Hayatın Dengesi’ olan tuzun bilinçli tüketilmesi için medya ve halkla ilişkiler faaliyetleri yoluyla sürekli bilgilendirme çalışmaları yapıyor. Dengeli tuz tüketilmesi konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen firma, bu doğrultuda www.estuz.com adresindeki kurumsal web sitesini de yeniledi.

Kullanıcı dostu özelliği, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme özgürlüğü sunan Estuz kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve altyapıya yansıtıldı.

Hem tasarım hem içerik dizini olarak yepyeni bir yüzle yayına giren Estuz’un web sitesinde, şirketin kurumsal verilerinin yanı sıra ürün yelpazesi, sağlıklı yemek tarifleri ve tuz kaynakları hakkında da bilgi veriliyor.

Site, ziyaretçilerine bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkânı sunuyor. Bilgisayarların yanı sıra tablet, cep telefonu gibi mobil araçlarda da rahatlıkla görüntülenebiliyor. Yenilenen www.estuz.com, sosyal medya web siteleriyle de entegre biçimde çalışıyor.